MUZIEK – UURROOSTER

Dit zijn de uurroosters voor de collectieve vakken voor het schooljaar 2024-2025.
Deze uurroosters zijn onder voorbehoud en kunnen nog licht wijzingen.

Domein overschrijdende initiatie (1e graad – geboortejaar 2017 – 2018)

VilvoordeBolwerkstraat 27
1.1 / 1.2wo 15u00-15u50OFza 10u00-10u50

 

ElewijtMolenveld 26
1.1 / 1.2 wo 13u30-14u20 

 

Notenleer (2e graad – vanaf 8 jaar)

 

VilvoordeBolwerkstraat 27
2.1 A wo 13u00-14u00ENza 08u45-09u45
2.1 Bdi 16u15-17u15ENvrij 16u15-17u15
2.1 Cma 17u30-18u30ENdo 17u30-18u30
2.2 Awo 14u00-15u00ENza 09u45-10u45
2.2 Bdi 18u15-19u15ENvrij 18u15-19u15
2.2 C ma 16u30-17u30ENdo 16u30-17u30
2.3 A wo 15u00-16u00ENza 10u45-11u45
2.3 Bdi 17u15-18u15ENvrij 17u15-18u15
2.3 Cma 18u30-19u30ENdo 18u30-19u30
2.4 A wo 16u00-17u00ENza 11u45-12u45
2.4 Bdi 19u15-20u15ENvrij 19u15-20u15

 

VilvoordeBolwerkstraat 27
2.1 Volw.vrij 20u15-22u15
2.2 Volw.di 20u15-22u15
2.3 Volw.di 20u00-22u00

 

ElewijtMolenveld 26
2.1 A wo 13u30-14u30ENza 08u30-09u30
2.1 Bma 16u15-17u15ENdo 16u15-17u15
2.2 Awo 15u30-16u30ENza 09u30-10u30
2.2 B ma 17u15-18u15ENdo 17u15-18u15
2.3 A wo 14u30-15u30ENza 10u30-11u30
2.3 Bma 18u15-19u15ENdo 18u15-19u15
2.4 Awo 16u30-17u30ENza 11u30-12u30
2.4 Bma 19u15-20u15ENdo 19u15-20u15
Kinderkoor
wo 17u30-18u30  

 

PeutieAarschotsestraat 94
2.1 di 16u00-17u00ENvrij 16u00-17u00
2.2di 17u00-18u00ENvrij 17u00-18u00
2.3di 18u00-19u00ENvrij 18u00-19u00

 

Expeditie (3e graad)

VilvoordeBolwerkstraat 27
3.1
wo 17u00-18u00OFza 13u15-14u15
3.2/3.3
wo 19u00-20u00OFvrij 19u30-20u30
 OF
za 14u15-15u15
3.1/3.2/3.3 VOLWwo 20u00-21u00

 

ElewijtMolenveld 26
3.1
ma 18u15-19u15
3.2/3.3
ma 19u15-20u15
3.1/3.2/3.3 VOLWma 20u15-22u15 (1x/2weken)

 

Groepsmusiceren (3e en 4e graad) – alle dagen en uren onder voorbehoud

VilvoordeBolwerkstraat 27
Accordeon (Accordeoncombo)Zaterdag (uur later te bepalen)
Creatief groepsmusiceren (4e graad creërend)Dinsdag (uur later te bepalen)
Creatief project (4e graad creërend)Op aanvraag
Gitaar (jongeren)Woensdag 18u00-19u00
Gitaar (volwassenen)Woensdag 19u00-20u00
HarpensembleMaandag 19u00-20u00
Houthandel ((hout)blazers)Woensdag 18u00-19u00
JeugdkoorDinsdag 18u30-19u30
KamermuziekDonderdag (uur later te bepalen)
Koperensemble (Brass’erie)nader te bepalen
PianolaboDinsdag 18u00-19u00
Pianolabo (3e graad)Maandag 18u30-19u30
Pianolabo (4e graad)Maandag 19u30-20u30
PoPWoensdag 21u00-22u00
Saxofoon (SaxoVil)Woensdag 19u00-20u00
Slagwerk (Big Bang!)Woensdag 18u00-19u00
Strijkers (strijkorkest)Zaterdag (uur later te bepalen)
VolwassenenkoorDonderdag 18u45-19u45
Vocaal ensembleDinsdag 19u30-20u30

 

ElewijtMolenveld 26
Gitaar (jongeren)Zaterdag 11u30-12u30
HackWoensdag 18u30-19u30
Houthandel ((hout)blazers)Maandag (uur later te bepalen)
QfwfQWoensdag 20u30-21u30

 
Meer informatie over deze vakken: overzicht groepsmusiceren